velvet saffron packaging

زعفران مخصوص هدیه 

از دیر باز هدیه دادن و هدیه گرفتن در میان مردم دنیا مرسوم بوده است هدیه دادن در ایران هم از این قاعده مثتسنی نیست مخصوصا اگر این هدیه زعفرانی باشد که برگرفته از تاریخ و سوغات ایران زمین باشد.  در این شاخه میتوانید انواع زعفران در بسته بندی های مختلف و با قیمت های متنوع را انتخاب کنید 

خرید زعفران کادویی

پک کادویی زعفران  یکی از هدیه هایی است که میتواند دل هر دوست و آشنایی را شاد کند..باتوجه به خواص دارویی زعفران این امر میتواند ارزش چندین برابری داشته باشد.پک های هدیه زیبای زعفران .شامل بسته های زیبای خاتم و باکس های چوبی زیبا جهت خرید اینترنتی زعفران ارائه می گردد.
پک هدیه زعفران - ثمین پک

خرید پک کادویی از فروشگاه ثمین پک

بسیاری از مردم با در نظر گرفتن ترافیک، هزینه رفت و آمد و کمبود وقت که ناشی از زندگی شهری می باشد، ترجیح می دهند بسیاری از نیازهای خود را از طریق سفارش دادن از طریق اینترنت تامین کنند. همه ساله مناسبت های متنوع و زیادی در کشور ما وجود دارد که بسیاری از مردم برای دوستان و عزیزان خود به خرید هدیه اقدام می کنند. خرید آنلاین هدیه یکی از خدمات ویژه ای است که برای این عزیزان صرفه جویی در وقت و هزینه را به همراه خواهد داشت و به صرفه است.

زعفران های ارائه شده در زعفرانیک مستقیما توسط کشاورز عرضه می شود.چون تولید و برداشت و بسته بندی تماما توسط کشاورز روستای باغ آسیا (شهرستان گناباد) انجام می شود.

فروش زعفران هدیه به صورت بسته کادویی 

در فروشگاه ثمین پک میتوانید بسته های کادویی و باکس هدیه زعفران را با سلیقه خود انتخاب کنید همچنین حجم زعفران موجود در آن را اعلام کنید(تماس تلفنی ) و بسته را درب منزل دریافت نماییدو برای اطمینان بیشتر می توانید مبلغ پرداختی بابت ست هدیه زعفران را پس از رویت زعفران و درب منزل پرداخت نمایید.

پک هدیه زعفران
ما برای راحتی و آسایش شما پک هدیه زعفران مورد علاقه شما را در تهران در همان روز و کمتر 3 ساعت درب منزل تحویل شما می دهیم.

این قابلیت حتی در فروشگاه های بزرگ اینترنتی زعفران مانند دیجی کالا و سایر فروشگاه های کادویی وجود ندارد.